Jaak Ostrat

Jaak Ostrat, PhD
Eesti ja Euroopa patendivolinik, partner
Patendid/leiutised, kasulikud mudelid


 Keeled: eesti, inglise, saksa, soome, vene
 Telefon: +372 6 406 601
 E-mail: jaak@lasvet.ee

Rohkem

Villu Pavelts

Villu Pavelts
Eesti patendivolinik, Euroopa kaubamärgivolinik, partner
Kaubamärgid, tööstudsisainid
 

Keeled: eesti, inglise, soome, vene
Telefon: +372 6 406 602
E-mail: villu@lasvet.ee

Rohkem

Martina Bökler-Lorvi

Martina Böckler-Lorvi
Eesti patendivolinik ja Euroopa kaubamärgivolinik
Kaubamärgid, tööstusdisainid, geograafilised tähised

Keeled: eesti, inglise 
Telefon: +372 6 406 603
E-mail: martina@lasvet.ee

Rohkem

 Martin Jõgi

Martin Jõgi

Eemal kuni 01.01.2018. seoses Eesti EL eesistumisega. Justiitsministeeriumi IO nõunik.

Eesti patendivolinik, Euroopa kaubamärgivolinik, jurist
Kaubamärgid, geograafilised tähised, domeeninimed, tööstusdisainid

Keeled: eesti, inglise, soome, vene, saksa
Telefon: +372 6 406 608
E-mail: martin@lasvet.ee


Rohkem

Piret Niidas

Piret Niidas
Eesti ja Euroopa patendivolinik
Patendid/leiutised, kasulikud mudelid

Keeled: eesti, inglise, vene, saksa
Telefon: +372 6 406 607
E-mail: piret@lasvet.ee

Rohkem

Andres Mutt

Andres Mutt
Eesti ja Euroopa patendivolinik
Patendid/leiutised, kasulikud mudelid

 Keeled: eesti, inglise, vene
 Telefon: +372 6 406 606
 E-mail: andres@lasvet.ee

Rohkem

 Linnar Puusepp

Linnar Puusepp
Eesti patendivolinik, Euroopa kaubamärgivolinik, jurist
Kaubamärgid, tolliasjad, tööstusdisainid, geograafilised tähised


Keeled: eesti, inglise, soome, vene
Telefon: +372 6 406 608
E-mail: linnar@lasvet.ee

Rohkem

Tiina Siim

Tiina Siim
Eesti ja Euroopa patendivolinik
Patendid/leiutised, kasulikud mudelid

 Keeled: eesti, inglise, vene
 Telefon: +372 6 406 607
 E-mail: tiina@lasvet.ee

Rohkem

Jürgen Toome

Jürgen Toome
Eesti ja Euroopa patendivolinik
Patendid/leiutised, kasulikud mudelid

Keeled: eesti, inglise, vene
Telefon: +372 6 406 606
E-mail: jyrgen@lasvet.ee

Rohkem